حرف تو
بتااسپورت
همسایه ما دیشب توی کوچه مرا دید و گفت: به نظر شما چه کسی رای می آورد؟
براستی چه وجه تفاوتی بین ازدواج ساده حضرت فاطمه زهرا(س)، ام ابیها با خانواده ها و نسل سومی های امروزی وجود دارد که با جهیزیه آنچنانی و با ایده و افکار اشرافی گری همچنان امیدوار خوش زیستی و خوشبختی هستند.
در سایه بی توجهی مسئولان؛
مقوله فرهنگ و پرکردن اوقات فراغت مردم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که یکی از این مقوله‌های فرهنگی سینما است، اما شهرستان بیله سوار با پیشینه تاریخی از مردمانی هنرمند و هنردوست متاسفانه فاقد سینما می باشد.
مسئولان از این حوادث دردناک به آسانی عبور نکنند و دغدغه‌ی حلّ ریشه‌ئی این مصائب و امثال آن از مسائل مردم را در صدر اولویت‌های خود قرار دهند.
امروز پرچم های آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب بعنوان نماد استکبار، ظلم و تحقیر ملت ها و مستضعفان جهان شناخته می شوند، پس کسانیکه به بهانه های واهی از زیر پا گذاشتن نمادهای استکباری خودداری می کنند در واقع اهداف استکبار را دنبال کرده و به خواسته آنها تن می دهند.
تعلیم و تربیت باید به توسعۀ شخصیت انسان و تقویت و احترام به حقوق بشر و آزادی‌های اساسی متوجه گردد و تفاهم و اغماض و مودّت را بین کلیه ملل و دسته‌های نژادی و مذهبی به وجود آورد و موجب پیشرفت فعالیت‌های ملل متحد در راه حفظ صلح شود.
«عفاف و حجاب» در رفتار فاطمه(س) نمود کاملی دارد که با افتخار می توان گفت که در میان زنان جهان حضرت فاطمه ى زهرا (س) بسیار پاکدامن و عفیف بودند.
بچه های کلاس چهارم ریاضی دوست داشتند که یکی از خاطرات کلاسشون رو در وبلاگم بنویسم.
کاریکاتوریست خوش ذوق کوثری با طراحی مسائل و مشکلات کشاورزان منطقه، ضمن حمایت از کمپین مردمی "انتقال آب سد گیوی"، خواستار تسریع عملیات اجرایی این پروژه ملی شد.
این روزها اگر هنگام راه رفتن در معابر شهر اردبیل به خصوص در نقاط مرکزی این کلانشهر با سوزش چشم و احساس خارش در گلو و تنگی خفیف نفس مواجه شدید، تعجب نکنید چون متاسفانه چند روزی است که چتر سیاه و تیره آلودگی هوا بر آسمان این پاک شهر هم چنبره کرده است.
گفت و گوی خواندنی با کاریکاتوریست مغانی؛
"بهروز فیروزی" هنرمند برجسته و زبده مغانی است که کاریکاتورهایش توانسته در دل مخاطبان مطبوعات کشور جا کند.
ازاده اردبیلی
آزاده سرافراز اردبیلی از تلخی ها و شیرینی های دوران اسارت می گوید، وقتی پای صحبت های دلنشین این ذخیره انقلاب می نشینیم، بیشتر شنیده های بزرگان دفاع مقدس در ذهنمان متجلی می شود.

نظرخواهی

ماهیت حقوقی و کیفری "فیش های حقوقی نامتعارف" چیست؟

ارسال مطلب/ثبت وبلاگ

شهرستان‌ها