حرف تو
بتااسپورت
خواهر شهید مدافع حرم علی آقایی در همایش تجلیل از شهدای دانشجویی مدافع حرم دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل به قرائت دلنوشته خود پرداخت.
محمد زینالی
بگذارید اول درباره مناقب میدان بسیج بنویسم: میدانی است که به اصطلاح معروف ما اردبیلی‌ها، چشم شهر است و بهترین ورودی شهر است.
مردم اردبیل دیشب با حضور در ایستگاه آتش نشانی این شهر در کنار پرسنل سازمان آتش نشانی به یاد شهدای آتش‌نشان و بازماندگان زیر آوار مانده در حادثه پاساژ پلاسکو تهران شمع روشن کردند.
حماسه 9 دی از نگاه دانشجویان اردبیلی
فتنه 88 به روشنی برآمده از اراده دشمنان پنهان و آشکار و نیروهای برانداز داخلی و خارجی در مصاف با انقلاب و نظام و ملت بود.
یادداشت دانشجویی؛
یادداشت دانشجویی؛
اگر بصیرت نباشد بسیاری از افراد به ظاهر متقی هم در گرداب فتنه ها غرق می شوند.
بامداد 4 دی سال 65 غواصان به آب زدند ولیچهارم دی ماه ۶۵ بود که به آب زدند و بعد سی سال با دستان بسته بازگشتند... نمی‌دانستند عملیات لو رفته...
برخی می گویند مردم را به حال خود رهاکنید تا خودشان انتخاب کنند.
این روزها اگر هنگام راه رفتن در معابر شهر اردبیل به خصوص در نقاط مرکزی این کلانشهر با سوزش چشم و احساس خارش در گلو و تنگی خفیف نفس مواجه شدید، تعجب نکنید چون متاسفانه چند روزی است که چتر سیاه و تیره آلودگی هوا بر آسمان این پاک شهر هم چنبره کرده است.
وبلاگ "عروة الوثقی" نوشت:
حرم حرم نکنم پس بگو چکار کنم شده ست طالع من حسرت حرم بخورم...
ﺣﺎﺟﯽ ﯾﺎﺩﺗﻪ ﭼﻘﺪ ﺷﻬﯿﺪ ﺩﺍﺩﯾﻢ ﮐﻪ ﺳﮑﻮﻫﺎﯼ ﻧﻔﺘﯽ ﻣﻮﻥ ﻧﺎﺑﻮﺩ ﻧﺸﻪ ﺣﺎﺟﯽ ﺩﮐﻞ ﻫﺎ ﺭﻭ ﺑﺎ ﺟﺎﺵ بردن!
چشمان گریان و حسرت‌کشیده فرزند کارگری را می‌بینیم که به دلیل اخراج شدن پدرش از کار درخواست نان می‌کند.
شهید عبدالحسین برونسی:
جهیزیه ی فاطمه حاضر شده بود. یک عکس قاب گرفته از بابای شهیدش را هم آوردم. دادم دست فاطمه. گفتم: بیا مادر! اینو بگذار روی وسایلت...

نظرخواهی

ماهیت حقوقی و کیفری "فیش های حقوقی نامتعارف" چیست؟

ارسال مطلب/ثبت وبلاگ

شهرستان‌ها